פרופיל החברה

מקצוענות

מגוון פתרונות

היתרונות שלנו

אפיון מתקדם

אובייקטיביות

יצירתיות

ידע טכנולוגי

חברת רוזנשטוק - שיפור מערכות מידע, בבעלות של ירון לוקר, עוזי שפיגל ודודי רם המכהן כמנכ"ל.

  

החברה מתמחה בייעוץ, תכנון ואפיון של מערכות מידע ארגוניות ולוגיסטיות. החברה מספקת שירותי ייעוץ  ואפיון פתרונות בכל הנוגע למערכות שרשרת אספקה, מערכות מידע ארגוניות, מרכזי שירות ותמיכה, אינטגרציה ותהליכי בדיקת מערכות.


הייחודיות של רוזנשטוק - שיפור מערכות מידע, הינה במתן פתרונות מקצה לקצה, תוך חשיבה "מחוץ לקופסה" ויישום ראייה מערכתית רחבה הלוקחת בחשבון אינטגרציה של מערכות קיימות וחדשות אצל הלקוח ומציאת הפתרון האופטימלי עבור צרכי הלקוח.

 

החברה פועלת מתוך הבנה שמערכות המחשוב בארגון הן כלי ולא מטרה. המערכות מהוות את המסגרת והשלד המאפשר לעסק ליישם את האסטרטגיה העסקית שלו, לממש את יתרונותיו ולהשיג את מטרותיו.

 

אסטרטגיית החברה ותפיסת העולם שלנו היא כי הלקוח הוא תמיד במרכז ותפקידנו לדאוג לאינטרסים שלו בלבד.

בכדי לשמר את האובייקטיביות ללקוח איננו מייצגים גופים מסחריים, איננו מוכרים מוצרים ואיננו מבצעים יישומים של חבילות תוכנה.

 

אנו בוחנים את כל מגוון הטכנולוגיות והפתרונות הקיימים בשוק ועוזרים ללקוח לבחור ולהתאים את הפתרון המתאים לו ביותר.

 

הסינרגיה של חברת רוזנשטוק- שיפור מערכות המידע עם חברת רוזנשטוק- שיפור ההנדסה ולוגיסטיקה יוצרת אפיון והגדרות של פתרונות אופטימליים, מאוזנים ואינטגרטיביים בין הפתרונות הפונקציונליים ההנדסיים, לבין המערכות המידע המפעילות ומנהלות את הפתרון והמערכת כמכלול.  סינרגיה זו מספקת ללקוח פתרון מיטבי מקצה לקצה.

 

לחברה ידע עשיר, ניסיון ומוניטין רב אשר מציבים אותה בשורה אחת עם החברות המובילות בשוק הישראלי.

 

רוזנשטוק- שיפור מערכות מידע בעלת רקורד מוכח של:

  עובדים ומנהלים בעלי עשרות שנות ניסיון.

  לקוחות מרוצים ונאמנים.

 סינרגיה עם חברת רוזנשטוק- שיפור הנדסה ולוגיסטיקה למתן פתרון מלא.

  מתודולוגיית עבודה ייחודית.

 

רונשטוק - שיפור מערכות מידע תלווה אותך באופן מקצועי ואובייקטיבי החל משלב זיהוי הצרכים ואפיון הדרישות והתהליכים, דרך בחינת החלופות והספקים עד לגיבוש פתרון כולל מותאם אישית לצרכי החברה ולאחר מכן ליווי עד ליישום המערכת בארגון בהצלחה.

 

הניסיון המצטבר, הידע, כוח האדם המקצועי ומתודולוגית העבודה שלנו, עוזרות ללקוח לקבל את ההחלטות הנכונות לאורך חיי הפרויקט, חסכון בזמן וכסף, עזרה בהתמודדות אם קשיים ואתגרים במהלך הפרויקט, תרומה משמעותית לסיום הפרויקט בהצלחה. 

על החברה